Scooba – vispārēji


Heisā!!! Ķersimies klāt kam jaunam!

iRobot Scooba! Tas beidzot ir nonācis manās rokās!

Scooba

Scooba1

Ļoti pieklājīga un iespaidīga izskata robotiņš. Pēc izmēriem liekas lielāks kā Roomba, vismaz platumā, bet augstums ir tas pats. Kopš šis man mājās, grīdas pats pagaidām vairs neesmu mazgājis. Vienīgais mīnuss – tas nespēj izmazgāt stūrus.

Šim aparātam ir speciāli izstrādāts akumulators, jo tas atrodas Scoobas iekšpusē, un ir pavisam cita izmēra un arī savādāk stiprinās. Lādēšanas pamatprincips ir tāds pats kā Roombai. Noteikti pirmajā reizē vajag lādēt 16 stundas, tad turpmakajā dzīves ciklā 2 stundu darbība ir garantēta.

Scooba3

Pa šīm 2 stundam Scooba spēj izmazgāt vidēji 80 kv/m un izbraukt divas “ūdens bākas”, Ūdenim klāt ir ieteicams likt balto etiķi, komplektā ir tam domātā mērglāze.

Šim modelim ir ļoti vienkārša tīrīšana, visas tīrāmās daļas var mazgāt.

Scooba2

Pluss – tas uzsūc arī putekļus, tik nevajag to lietot kā pamata putekļusūcēju, jo putekļu tvertnes tam nemaz nav, ir tikai sietiņš priekš lielajiem putekļiem, pārējais aiziet netīrā ūdens tvertnē, kas pēc tam ir jāskalo. Tapēc iesaku grīdu pirms tam izslaucīt vai labākais variants – palaist Roombu.

Man istabās ir koka parkets un Scoobai tas ļoti patīk, to es secinu pēc tam, kad tas ir tīrs un spīdošs.

Trūkums – tas nespēj tikt ārā no lamatām kā Roomba, jo Soobai ir mazi ritenīši kas domāti gludai virsmai, tas izvairās tikai no augstākām virmām sākot no 4-5 mm tai skaitā arī no paklājiem.

Bet vienvārdsakot Scooba ir atkal kārtējais mājas uzkopšanas monstrs!

Nākamajā rakstā iedziļināsimies Scoobas darba procesa īpatnībās.

  1. No comments yet.
(will not be published)

  1. No trackbacks yet.